جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز ۹۳ شبکه سه

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز ۹۳ شبکه سه

 1 serial-93-norouz-aghakhani3

شبکه ۳ سیما امسال نیز ساخت سریال نوروزی خود را به سعید آقاخانی سپرده است. داستان سریال نوروز ۹۳ «روزهای بد، به در» درباره سرایدار یک مدرسه است که برنامه ریزی کرده تا مراسم عروسی پسرش را شب عید در…

شبکه ۳ سیما امسال نیز ساخت سریال نوروزی خود را به سعید آقاخانی سپرده است. این شبکه که سال گذشته سریال ضعیف «همه خانواده‌ من» را با حمایت معاونت سیما به روی آنتن برد و طعم تلخ شکست را چشید تصمیم گرفت ساخت سریال مناسبتی این ایام را به گروهی کارآزموده که پیش از این «زن بابا»، «راه در رو» و «خوش نشین‌ها» را برای این شبکه ساخته بودند بسپارد.

 جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

البته درباره سریال نوروزی این شبکه حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شد و همزمان با فروکش کردن بحث‌ها درباره سریال‌های ماه رمضان زمزمه‌هایی مبنی بر سپردن سریال نوروزی این شبکه به کارگردان سریال «دودکش» یعنی محمد حسین لطیفی شنیده شد و خبرهایی نیز در این ارتباط به چاپ رسید.

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

گویا مهران مهام و ایرج محمدی پیش از این با محمد حسین لطیفی برای ساخت این سریال به توافق رسیده بودند اما این کارگردان چندان به قرارداد این همکاری پایبند نبود و با گروه مجموعه جدید سیما فیلم با عنوان «جاده قدیم»به توافق رسید که همین موضوع باعث گلایه شدید مهام و رسانه‌ای شدن آن شد. هر چند در نهایت لطیفی هم – که امسال حسابی پرکار بود و سریال ویژه پخش ایام ماه محرم شبکه تهران (زمانی برای عاشقی) را کارگردانی کرد – ساخت هرگونه سریالی برای نوروز ۹۳ را تکذیب کرد و ترجیح داد فعالیتش در تلویزیون را در حوزه سینما و با اجرای برنامه‌ای با این محوریت ادامه دهد.

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

تا این‌که تصویربرداری سریال نوروزی «روزهای بد، به در» به کارگردانی سعید آقاخانی اوایل اسفندماه در لوکیشن یکی از مدارس تهران آغاز شد و تاکنون حدود نیمی از سریال جلوی دوربین رفته است.

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

مهران مهام، یکی از تهیه کنندگان سریال تلویزیونی «روزهای بد، به در» درباره روند تولید این سریال به شبکه ایران گفت: تصویربرداری این سریال در منطقه ازگل ادامه دارد و گروه تولید این روزها در لوکیشن منزل اردشیر و منور مشغول ضبط تصاویر هستند.

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

این تهیه‌کننده با اشاره به این که نگارش فیلمنامه توسط برزو نیک نژاد ادامه دارد ، افزود: تاکنون نگارش ۹ قسمت از سریال تمام شده است و نگارش پنج قسمت دیگر همزمان با تصویربرداری انجام می‌شود.

وی با اشاره به تلاقی روزهای پایانی تعطیلات با ایام فاطمیه درباره مضمون این سریال توضیح داد: فضای سریال «روزهای بد، به در» اجتماعی است و با چاشنی طنز است با توجه به این مناسبت سعی می‌کنیم در این برهه فضای قصه با این ایام تناسب داشته باشد و بیشتر روی قصه‌پردازی کار کنیم.

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

داستان«روزهای بد، به در» درباره اردشیر، سرایدار یک مدرسه است که همراه خانواده اش برنامه ریزی کرده تا مراسم عروسی پسرش را شب عید در مدرسه برگزار کند، اما ناگهان حکم بازنشستگی او می آید و خانواده باید مدرسه را تخلیه کنند، همین مساله باعث می شود تا برنامه ریزی خانواده به هم بریزد، اما همه آنها دست به دست هم می دهند تا مشکلات را پشت سر بگذارند و مراسم را برگزار کنند.

جدیدترین عکس‌ها از سریال طنز نوروز 93 شبکه سه

در این سریال مهران رجبی و مریم امیرجلالی، اردشیر و منور سرایدار و زن سرایدار هستند. هومن برق نورد، بیژن بنفشه خواه و محمدرضا شیرخانلو به ترتیب نقش پرویز، اکبر و محمدرضا نقش سه پسر خانواده را ایفا می‌کنند و غلامرضا نیکخواه ،مهرناز بیات و امیر رضا میر آقا دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند.

«روزهای بد، به در» در پانزده قسمت ۴۰ دقیقه ای در ایام نوروز ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن می‌شود و تکرار آن ساعت ۲۴ و ۱۶ روز بعد خواهد بود.

 

 

 

منبع:inn.ir